İletişim Mail
Kiralık Araçta Kalite ve Güvenin Adresi
+90 232 252 00 89
+90 544 657 74 43
  6.9497 TL   8.1628 TL

Alış Tarihi Saati
 

Dönüş Tarihi Saati
   
Şoför
Bebek Koltuğu
Navigasyon
 

Fiyat Türü

Kiralama Koşulları
 

KİRALAMA KOŞULLARI

SÜRÜCÜ BELGESİ VE KİRALAMA YAŞI

En az 2 yıl geçerli sürücü belgesine sahip 21 yaşında olma koşulları aranır.

KİRALAMA SÜRESİ

En az kiralama süresi 48 saattir.

UZUN SÜRELİ KİRALAMA

En az kiralama süresi 30 gündür. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için ofisimizi arayınız.

FİYATLARA DAHİL OLAN VE OLMAYAN HUSUSLAR

Fiyatlara araçların sınırsız kilometrede kullanım hakkı, yağlama ve teknik bakım giderleri dahildir. Akaryakıt, Hasar Sorumluluk Sigortası (Kasko), Hırsızlık Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Tek-Yön Ücreti, Teslim Etme / Teslim Alma Ücreti ile %18 Katma Değer Vergisi ayrıca hesaplanır. Araçların müşteriye teslimi benzin dolu ya da boş yapılır. Eksik veya boş depo benzin ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı, hizmet ücreti ile birlikte alınır.

TEK-YÖNLÜ KİRALAMALAR

Aracın başka bir şehirde iadesi durumunda, kira süresine bakılmaksızın Tek-Yön ücreti uygulanır. Ücret bilgileri için Ofisimizi arayabilirsiniz.

İLAVE SÜRÜCÜLER

Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi / kişilerce kullanılabilmesi; ilave sürücü / sürücülere ait Sürücü Belgesi bilgilerinin, ücret karşılığında olmak üzere, Kira Sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve /veya her hangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi / kişiler ayrı, ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar. Fiyat ve ayrıntılı bilgi için Ofisimizi arayınız.

TESLİM ETME VE TESLİM ALMA

ofislerinin bulunduğu şehir ve beldelerde, belediye sınırları içerisinde olması koşulu ile, araçların müşteriye teslimi ve müşterinden teslim alınması ücretsizdir. Ancak ofisinin bulunmadığı şehir ve yörelerde yapılacak teslim etme ve teslim alma hizmetlerine ücret uygulanır. Daha fazla bilgi için Ofisimizi arayınız.

TESLİM GECİKMELERİ

Araçların geriye tesliminde 3 saate kadar olan gecikmelerde, her saat için, sözleşmeye uygulanan kira fiyatının 1/3 ü, 3 saati aşan gecikmelerde 1 günlük kira fiyatı alınır.

ÖDEME

Kiralamanın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında Nakit, EFT, Visa, Eurocard, Master Card, Access veya bilinen diğer kredi kartlarından biri ile tahsil edilir.

TRAFİK CEZALARI

Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.Yapılan tüm masraflar kiracıya aittir.

DİĞER HİZMETLER

Bebek Koltuğu ve navigasyon gereksinimleri, 48 saat önce haber vermek koşulu ile temin edilir. Bebek koltuğu günlük 15 TL , navigasyon günlük 15 TL dir.

Yurt içi ve yurt dışında ihtiyacı duyulan Şöförlü Lüks Araç talepleriniz için Ofisimizi arayınız.

ÖNEMLİ NOTLAR

Her hangi bir kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza,hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde satın alınan tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3,cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir.Araçların üzerinde Kaza Tespit Tutanaklarından mevcuttur.Bu Tutanakların üzerinde yazdığı şekilde kaza tutanağı doldurulmalıdır.Eksik,hatalı yada gerçek dışı doldurulan Tutanaklardan meydana gelecek hertürlü zarar ve ziyan aracın sürücüsünden tahsil edilir. Daha fazla bilgi için Ofisimizi arayınız.

Aracın arızalanması veya herhangi bir nedenle desteğe ihtiyaç duyulması durumunda, aşağıdaki telefonlardan yardım temin edilebilir.

0 544 6577443 - 0 232 2520089
 
 
 
2012 Hazır Rent A Car Sitesi
I
I
I
I
I
I